Rugby Mini пренослив стерео Bluetooth звучник со Аудио MP3 плеер Звучници

Спецификации:

 • Верзија за Bluetooth: V3.0 + EDR
  Фреквентен одзив: 60 Hz – 18 KHZ
  Чувствителност: 1% или помалку
  Однос сигнал / шум: 85 dB или повисок
  Оценка: 3W + 3W
  Растојание на пренос: 10 метри
  Капацитет на батеријата: 500mah
  Номинален напон: DC 5V
 • Bluetooth телефон: микрофон
  Надворешна линија за звук: има
  TF картичка со USB функција
  FM радио функција: Да
  Време на полнење: 2-4 часа
  Време на работење: 2-4 часа
  Материјал на производот: ABS пластична + + силика гел подлога за железо
  Боја на производот: сива / сина / црвена / розова / злато( во зависност од расположливата залиха)
  Тежина на производот: 400g
 • Како да нарачате:За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:

  https://www.facebook.com/TheOutletMk/