HD Vision readers очилата ви овозможуваат да читате додека ги заштитувате очите од штетните УВ зраци и сончевиот сјај!

Опис:
Сè-во-едно очила за сонце и читање кои се одликуваат со:
Висока дефиниција,
Оптички квалитетни затемнети леќи со вграден бифокален опсег.
Нуди 100% УВ заштита; ја подобрува јасноста и бојата како никогаш порано!
За мажи и жени.
Очилата за сонце со висока дефиниција не само што ја зголемуваат јасноста и бојата при блокирање на отсјајот и УВ зраците, тие исто се карактеризираат со вградени бифокални леќи!

Карактеристики:

HD Vision readers очилата се оптимална комбинација на леќи за читање и UV заштита за вашите очи.
Степен на зголемување 2,0 нуди можност за да можете да читате и да го избегнувате отсјајот без да морате да ги разменувате очила за сонце со очилата за читање .

Едноставно решение за два проблема во еден стилски објектив. Подобрете ја бојата и јасноста додека уживате во вашиот омилен роман на плажата.

Чудесните HD Vision ™ за читање имаат вграден бифокален објектив кој е совршен за читање на отворено. И, ова не се ниту најмалце обични очила за сонце, тие се одликуваат со HD Vision леќи за подобрена боја и јасност како никогаш досега што не сте доживеале.
Неверојатен висококвалитетен со 100% UV заштита, тие се како два пара очила во еден.

Спецификации:

Вграден бифокален објектив
Леќи со висока дефиниција
100% оптички квалитет на леќи со UV заштита
Ја зголемува јасноста и бојата
HD Vision readers очилата се како два пара очила во еден.

Пакетот вклучува:
1 HD Vision readers очила
Достапно во степен на зголемување: + 2,0

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите.  и кликнете на копчето *КУПИ*.

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

ВАЖНО: Во забелешка наведете боја, величина итн. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

Или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: