Опис:

Ставете крај на изгубените предмети во автомобилот!

Заборавете ги иритирачките моменти кога нешто ви треба за време на возењето и не можете да го најдете!

Ние ви го претставуваме Catch Caddy организатор за во автомобил со кој ќе створите ред, а и ќе ги најдете вашите потребни нешта во вашиот автомобил брзо и лесно!
 Ни се случило на сите нас додека возиме,да ни падне телефонот, клучевите, ситните парички или нашите очила некаде помеѓу седиштата. Следува потоа барање по подот, кое е многу иритирачки, а понекогаш и не го наоѓаме она што ни паднало.
Но добрата вест е дека и на овој проблем е измислено решение.

Тоа е организаторот на автомобил Catch Caddy, кој е специјално дизајниран за просторот помеѓу седиштето и рачката на менувачот на конзолата.

Само ставете го таму и нема да имате повеќе проблеми. Catch Caddy ќе го фати сето она што паѓа врз него, па дури и додека возите.
 
Всушност, не мора да испуштате нешто за да имате корист од организаторот. Дури и пред почнете да возите, можете да ги вметнете во него сите овие потребни помали работи за кои што никогаш не сте можеле да најдете место во вашиот автомобил.

Направете си ред во колата и не губете време додека возите со организаторот Catch Caddy.

Бенефиции:

  1. Дополнителен џеб за да се пополни јазот меѓу седиштето на автомобилот и конзолата.
  2. Спречете ги предметите да паѓаат и секогаш да ви бидат на дофат.
  3. Ставете очила за сонце, монети, кредитни картички, мобилни телефони, клучеви, цигари, ракавици итн.
  4. Одлично изработка и издржлива конструкција за лесно одржување! Избришете го со влажна крпа за да го исчистите.
  5. Една големина која се вклопува и одговара на повеќето места во автомобилот.
  6. Достапен во црна боја
  7. Прибл. 13,8 “х 4,7” / 35 см х 12 см (Ш x В)

Овој Дополнителен џеб организатор Catch Caddy е одлична работа не само да го пополни јазолот помеѓу седиштето и мењачот и да спречи да паѓаат предметите низ пукнатината помеѓу вашето седиште и централната конзола, туку создава дополнителен простор за складирање на сè што ви е потребно додека возите и да ви е на дофат!

Во еден пакет има две парчиња!

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: