Опис:

Брзо полнење 2.1Amp излез 2 USB порта за најбрзо можно полнење.
100% Безбеден и брз полнач за вашата опрема.
Има два USB приклучоци.

Карактеристики:
Универзален за полнење на 2 уреди оддеднаш кои имаат приклучок за USB полнач.
Полначот Belkin Universal Home Charger за полнење на 2 уреди оддеднаш има USB-кабел од 1,2 метри, така што може да го полните вашиот таблет или паметен телефон со најбрза можна брзина.
И бидејќи е пренослив, кабелот може да се користи насекаде – приклучете го во вашиот лаптоп за полнење и синхронизација, или користете го во вашиот полнач во автомобилот за време на движење.

Одличен како замена за кабел или ако едноставно ви треба екстра. Компатибилен со повеќето таблети и паметни телефони со приклучок Micro-USB.

Пакетот вклучува пакет :
1 x 2.1A ѕиден полнач (или US Plug + AU / EU / UK адаптер)
1 X USB ултра брз од 1.2m / 4ft кабел

Техничка информација:

 1. Поддржан уред: таблет компјутер, паметен телефон, микро USB уреди, читач на е-книги
 2. Влезен напон: 110 V AC, 220 V AC
 3. Фреквенција: 50 Hz, 60 Hz
 4. Излезен напон: 5 V DC
 5. Максимална излезна моќност: 10 W
 6. Максимална излезна струја: 2.10 Amp.

Физички карактеристики:

 • Боја: црна
 • Висина: 2,2 “
 • Ширина: 1.2 “
 • Длабочина: 1 “
 • Тежина (приближно): 0,53

Компатибилност:

 • Таблет компјутер / паметни телефони
 • Компатибилен со сите iPhone / iPad / iPod.
 • LG/HTC/Android

Забелешка: Ве молиме само наведете го уредот iPhone или HTC 

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите.  и кликнете на копчето *КУПИ*.

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

ВАЖНО: Во забелешка наведете боја, величина итн. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

Или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: