Ви претставуваме лесно, магично решение за кое е доволно малку простор за да се вклопи во вашата кујнска витрина, но доволно големо за да можете да ја исцедите секоја ваша омилена варена или пржена храна!
Подгответе ги вашите шпагети, паста, макарони без да се лепат за тенџерето. Презла кашкавал / сирење и што уште не што ќе се сетите, сега со леснотија ќе го припремите без лепење и исцедено од вишокот масло или вода.
Chef Basket 12 во 1 е така дизајниран да се вклопи на повеќето тенџериња. Специјално дизајнираните рачки остануваат ладни, кои никогаш не се вжештуваат.

Chef Basket 12 во 1 е инстант флексибилен основен кујнски прибор.
Може да се користи за пржена храна и за готвење на различни видови на месо и зеленчук, исто така можете да ги миете овошјето и зеленчукот.
Кошницата е рамно склопена која веднаш се проширува во флексибилна кошница која ви овозможува лесно да готвите, варите или длабоко да пржите храна.
.
Кога готвењето е завршено, едноставно подигнете ја кошницата од тенџерето и одете десно од садот до плочата.
Можете да ја кренете храната во кошницата на готвачот, да ги подигнете рачките назад и да ја тргнете веднаш од мијалникот до садот во едно лесно движење.
Може да се преклопи во различна форма, лесно се складира насекаде.

Карактеристики:

Компактен за складирање.
Лесен за миење.
Нерѓосувачки челик

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
https://www.facebook.com/TheOutletMk/