Опис:

Дали сте ентузијаст за патувања во потрага по начини за да ги направите вашите патувачки авантури уште позабавни? Или едноставно сте личност во потрага по начини да го направите досадниот сообраќајниот метеж во нешто подносливо и помалку досадно? Тогаш не грижете се ,со 10 во 1 MP3 плеер FM модулатор за музика во автомобил ќе го направи вашето време во патување да биде нешто во ќе уживате, а не да го издржувате.

10 во 1 MP3 плеер FM модулаторот за музика во автомобил со далечинско подржува iPhone и Android телефон за полнење со USB, SD ТФ слот (бела)

Спецификации:

 • Полнење со USB, SD ТФ слот (бела)
 • FM предавател за емитување на музика од аудио уред на стереото од вашиот автомобил
 • Вграден MP3 декодер чип кој чита аудио фајлови од iPhone
 • FM предавател опсег: 87.5 да 108.0MHz, со вкупно 206 канали
 • Ултра тенок далечински управувач
 • Auto-play музика по завршување на повикот
 • Поддржува MP3 формат
 • Поддржува аудио формат: MMC / MP3 // USB / CD / DVD
 • Кабелчиња: за полнење на iPhone и Android и AUX приклучок
 • 12V-24V
 • Изберете фолдер
 • Мулти јазик MODE
 • OLED екран во две бои
 • Пушта MP3 / WMA фајлови
 • Напојување: приклучок во автомобилската запалка
 • Боја: Бела и Црна

 =======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: