Моќна автомобилска правосмукалка

ПОПУСТ!

Моќна автомобилска правосмукалка

1,990.00 ден 1,090.00 ден

Лагер: НЕМА
12V Вакуум правосмукалка за влажно и суво чистење за Мини комбиња, автомобили, чамци RV Правосмукалка со пумпа за надувување.

Комплетот вклучува 3 алатки со различна величина , флексибилно црева и четка.

Лесно се вклучува за работа со исклучително долг кабел 7-метарски за поголем дофат.

Моќна и трајна правосмукалка која може да ги собере влажните и сувите остатоци.

Опис:

Тоа е добар подарок за вашиот сакан/а, семејство, пријатели и соработници

Карактеристики:
12V DC приклучокот за струја
За вклучување / исклучување
Екстра-голем,отпорен на ‘рѓа резервоар кој обезбедува влажно и суво чистење
Долго и флексибилно црево со четка и додатоци кои се вклопуваат дури и во најтесните простори
12V DC Авто запалка приклучок                                                                                                                 Моќност:120w
Завршува со пригоден додаток и филтер кој се мие
Обратна вшмукувачка функција која надувува базени,душеци, чамци за спасување и гумени играчки

Спецификации:
Должина на цревото за всисување: 914см
DC Должина на кабел: 2.5м
Напон: 12V DC
Обем на резервоарат: 4.5L

Пакетот вклучува: (Боја случајна)
1 x правосмукалка
3 x додатоци за чистење
1 x црево

 

Product Description

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Моќна автомобилска правосмукалка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *