Мултифункционална ноќна лампа со Bluetooth

Карактеристики:

 • Кога е целосно наполнета, може да се користи 5-8 часа
 • Моќност 110-220V
 • 12 часа до целосно полнење
 • Материјал: ABS
 • Со вградено диско LED светло кое ротира
 • Кул сценски светла
 • Седум бои на светло
 • USB за полнење
 • AUX input
 • Bluetooth аудио функција
 • Капацитет на батеријата 2000mah
 • Напон: 220V
 • Micro SD XC картичка

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите.  и кликнете на копчето *КУПИ*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

ВАЖНО: Во забелешка наведете боја, величина итн. Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Наш Совет!  За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

Или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: