Функција:

-Заштедува енергија , номинална моќност само 7 W.
-Ултра-тивок дизајн, лесен и удобен за користење.
-Лесно е да се инсталира во вашиот дом, канцеларија или друго место на отворено каде што би сакале .
-На таванот над вашата маса за ручек, во вашиот двор, може да помогне за протерување на мувите.
-Во спалната соба, секогаш ќе имате сладок сон ако се инсталира на таванот.
-Дизајниран за оние кои не можат да се чувствуваат удобно со климатизација или вентилатор кој силно им дува.

Спецификација:

Боја: Сина
Материјал: пластика
Големина на кутија: 9cm x 9cm x 18.5cm (Д x Ш x В)
Должина на кабел: 160см
Перки: 7cm x 16cm (L x H)
Номинална фреквенција: 50Hz
Номинален напон: 220V
Номинална снага: 7W
Брзина: 333 пати во секунда
Количина на перките: 6 лисја
Режим за контрола: прекинувач на самиот кабел.

Кабел со EU приклучок
Брзина на вентилаторот: прва брзина

Пакетот вклучува:
1 вентилатор за на таван

Известување:
1. Ве молиме можно е да има 1-3cm грешка поради рачно мерење.Ве молиме осигурајте се дека не ви пречи пред да го купите.