USB лизгачка запалка за цигари со лого – BMW и Мercedes.
Со приклучок за полнење со вградена литиум-јонска батерија. Мал, удобен и можете да го носите насекаде со вас. Изработена од високо квалитетен материјал (метал), сосема безбедна и со извонреден дизајн.

Одличен подарок за секој пушач!
Бидете уникатни со овој производ. Многу е непријатно да немате запалка токму кога ви треба најмногу. Не грижете се повеќе дали има плин во вашата запалка. Во секое време, можете лесно и едноставно да го уклучите во вашиот автомобил преку USB кабел. Затоа, не трошете време, туку дајте подарок на некој близок, кој е фан на брендот.

Достапни модели:

Мercedes
BMW

Во кутијата се вклучени:
– Електронска запалка
– Вградена литиум-јонска батерија
– USB-микро кабел за полнење
Пакување – луксузна кутија.