Опис:​

СТОП повеќе за паѓањето или лизгањето на вашите дополнителни торби, чанти или палта од Вашиот багаж на тркала!

ГО ОЛЕСНУВА ПАТУВАЊЕТО: Без разлика дали патувате дома или на меѓународно ниво,за долги или кратки патувања, Bag Bungee ви овозможува да ја обезбедите втората торба, палто, куфер или кутија на вашиот носач или багаж на тркала, овозможувајќи ви безбедно да складирате дополнителен багаж.
ПРИЈАТЕЛ ЗА ПАТУВАЊЕ | ПРИЈАТЕЛ НА ТЕРМИНАЛ: Обезбедува некаква бесплатна алтернатива за носење дополнителни вреќи и багаж додека сте во движење. Совршен за аеродроми и меѓународни патувања, Bungee нуди одлично решение за поедноставено патување со искуство кое обезбедува најголема доверба во безбедноста.
ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ: Лесен и супер компактен дизајн за лесно складирање и ракување. Кога не е во употреба може да се носи во чанти, да го ставите во некој џеб од некоја торба, не зафака многу место. Апсолутно додаток КОЈ МОРА да се има за патувања што обезбедува пријатно искуство за секого.
ULTRA TRAVEL: Направен од цврсто шиен и квалитетен микрофибер и најлон материјал кој ќе го одржува вашиот дополнителен багаж супер безбеден додека сте во транзит и патувате до вашата дестинација. Лесно се чисти со вода и ткаенина и може да се пере во машина.
ВИ ЗАЧУВУВА ПРОСТОР: Овој трендовски Bag Bungee ви овозможува да ставите багаж вертикално, давајќи ви повеќе простор за маневрирање и ви овозможува да се движите со најголема доверба.
Начин на користење:
Прицврстете ја торбичката со торбата до рачката од вашиот куфер, и завиткајте го еластичниот кабел околу лаптоп-торбичката, торбичката или чантата.

Еластичниот кабел Bag Bungee е направен од цврст најлон кој може да се истегнува и кој е дизајниран да трае со години.
Направете она што многу патници го прават и го употребуваат Bag Bungee како умен начин да ги заштитите лаптопите од паѓање и оштетување, обезбедување на патни торби и чанти, како и чување на палта да не ви се излизгаат.

Карактеристики:

  • ​Лесни, компактни и лесни за складирање во чанта или џеб
  • Патувајте полесно кога ќе закачите втора торба или палто на Вашиот багаж на тркала и двата предмети ќе се движат како еден.
  • “8.6×5.1×1.18”
  • Најлон
  • Носете повеќе со помал напор.
  • Одличен за употреба со поликарбонатни / тврди-странични куфери
  • Лесно се прицврстува за рачката на багажот на тркала и работи со телескопски рачки со двополна положба

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите.  и кликнете на копчето *КУПИ*. Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

ВАЖНО: Во забелешка наведете боја, величина итн. Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Наш Совет!  За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

Или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: