Купете 1 и со него добивате + уште 1 ГРАТИС !!!!

Држачот за пијалоци е многу популарен во смисла дека може лесно да се монтира на вентилаторот за климатизација на автомобилот.
Целокупниот изглед на овој држач за чаши е многу привлечен, а корисниците сигурно ќе го сакаат неговиот изглед.

Опис:

Држачот за пијалоци е многу практичен за повеќето безалкохолни пијалоци и лименки и ги држи стабилни за време на возењето.

Карактеристики:

– Едноставно прикачете го на постојниот отвор за климатизација во вашето возило со двата клипови
-Изработени од тврда пластика, компактна и лесна
-Уреден изглед
-Лесно може да држи пијалаци доста соодветни со дијаметар од 0.63см.
-Погоден за повеќето безалкохолни пијалоци и лименки
-Димензија : Прибл.9,4 x 7,6 x 5 см

Содржина на пакетот:

1 x Држач за пијалоци во кола

=======================================

Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: