Квалитетен гардеробер

Ви треба дополнителен простор за вашата облека?

– Или пак вашите деца имаат премногу играчки што нема кај да ги складирате?   Ние го имаме вистинското решение за вас.

Нашиот подвижен гардеробер ќе и даде дополнителна убавина на вашата соба и воедно е апсолутно идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.  Со овој подвижен гардеробер веќе нема да имате никава дилема во однос на складирање на вашата облека,чевли, играчки за децата или слично затоа што градероберот е совршен за вашата спална соба, детска соба или пак вашата бања.

 

Детали:

• Овој гардеробер за складирање е апсолутно идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.

• Совршен за секоја соба.

• Боја по ваш избор.( Во зависност од расположливите бои)

• Лесен и едноставен за поставување.

• Димензии на гардероберот: 110x46x175cm

• Овој гардеробер има пет полици на страна и простор за закачалки

=======================================

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите.  и кликнете на копчето *КУПИ*.

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

ВАЖНО: Во забелешка наведете боја, величина итн. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во долниот десен агол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

Или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: