Безжична LED светилка за сите темни места во вашиот дом во форма на прекидач.

Плаќаш едно добиваш две !!!
===============================
LED светилка на батерии совршена за во подрум, гаража, за кампување … со три начини на поставување:
– Со магнет
– Со лепенка
– Со шајка
Светилката е со јачина од 3W со што обезбедува доволно светлина за секакви потреби…
Користи 3 x AAA (1.5v)
===============================
🚌 Вршиме испорака низ цела Македонија (100ден)!

=================================================
Како да нарачате? ⤵

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.
За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:

https://www.facebook.com/TheOutletMk