Се за дома

 • ПОПУСТ!

  ***5 Second FIX лепило***

  990.00 ден 490.00 ден
  Супер лепило  Со Супер лепилото 5 Second FIX благодарение на иновативната и формула брзо ќе ги поправите на пример рамките на очилата, брзо  направите поправка на пример на рамката на очилата кои ви паднале, омилениот накит или нешто друго без да ги носите кај соодветниот мајстор. Супер лепилото се стврднува благодарение на UV зраците од ламба на инструментот.  Предности на Супер лепилото 5 Second FIX:
  • Се стврднува за 5 секунди, благодарение на ултравиолетовата светлина
  • Погоден е за метал, дрво, стакло, пластика и друго
  • Може да се бои или бруси
  • Посилен од апаратите за заварување
  • Тежина 4гр.
  Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: https://www.facebook.com/TheOutletMk/
 • ПОПУСТ!
  Ви претставуваме лесно, магично решение за кое е доволно малку простор за да се вклопи во вашата кујнска витрина, но доволно големо за да можете да ја исцедите секоја ваша омилена варена или пржена храна! Подгответе ги вашите шпагети, паста, макарони без да се лепат за тенџерето. Презла кашкавал / сирење и што уште не што ќе се сетите, сега со леснотија ќе го припремите без лепење и исцедено од вишокот масло или вода. Chef Basket 12 во 1 е така дизајниран да се вклопи на повеќето тенџериња. Специјално дизајнираните рачки остануваат ладни, кои никогаш не се вжештуваат. Chef Basket 12 во 1 е инстант флексибилен основен кујнски прибор. Може да се користи за пржена храна и за готвење на различни видови на месо и зеленчук, исто така можете да ги миете овошјето и зеленчукот. Кошницата е рамно склопена која веднаш се проширува во флексибилна кошница која ви овозможува лесно да готвите, варите или длабоко да пржите храна. . Кога готвењето е завршено, едноставно подигнете ја кошницата од тенџерето и одете десно од садот до плочата. Можете да ја кренете храната во кошницата на готвачот, да ги подигнете рачките назад и да ја тргнете веднаш од мијалникот до садот во едно лесно движење. Може да се преклопи во различна форма, лесно се складира насекаде. Карактеристики: Компактен за складирање. Лесен за миење. Нерѓосувачки челик ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: https://www.facebook.com/TheOutletMk/
 • ПОПУСТ!

  Beats Pill XL Безжичен Звучник

  2,490.00 ден 1,490.00 ден
  Beats Pill XL
  1. Beats Pill XL безжичниот звучник ќе ви ја донесе забавата со вас каде и да одите. Пилулата е лесно пренослива, безжична, што значи дека може да ги менувате песните од вашиот телефон или да преземете повик преку Bluetooth конференција.
  2. Beats Pill XL изненадува со својот моќен значаен звук. Пилулата ви овозможува да уживате со часови во врвниот звук.
  3. Се одликува со вградена рачка и лесен дизајн кој овозможува лесен транспорт. Beats Pill XL е доволно гласен за една голема соба ,идеален и за вашиот двор, скара или забава на отворено.
  4. Можете да добиете до 15 часа на непрекината работа на уредот, што е доволно да ги задоволи барањата за долготрајна забава и изговор за вашиот следен собир. Поставете ги звучниците надолу и танцувајте во ноќта благодарение на Beats Pill XL.
    Карактеристики:
  • Целосно пренослив:
  Beats Pill XL е лесен и има вградена рачка за дополнителна преносливост, а ви дава слобода да се шетате, што значи дека секогаш ќе имате висок квалитет на звукот .
  • Допрете. Спарете. Стиснете PLAY:
  Спарувањето е лесно. Beats Pill XL автоматски се појавува во листата за спарување во вашиот телефон и инстантно ќе се поврзе. Можете да ги синхронизирате и давата уреда за заедно да ја пуштаат истата песна.
  • Дизајн:
  - На левиот крај на рачката, гумираниот капак го штити 3.5 милиметарскиот AUX приклучок, 3.5mm Aux излез, USB приклучокот за полнење на мобилни уреди, и микро USB портот резервиран за firmware надградби. А портовите за поврзување на вклучениот адаптер за напојување, како и индикаторот на статусот на Bluetooth, се наоѓаат во близина на другите портови, но незаштитени од гумираниот капак. - На десната страна на рачката,индикаторот за статус на батерија се наоѓа веднаш до контролата за јачината на звукот (кои работат независно од контролата на јачина на вашиот мобилен уред) ,и моќ, заедно со копчето NFC кое ќе го допрете за да го спарите со NFC-от за уреди кои го имаат како опција.
  • Менување на песни од вашиот телефон:
  - Спарете го Beats Pill XL со вашиот телефон, лаптоп или било кој друг Bluetooth уред за да ги менувате песните и  да ја прилагодите јачината на звукот од до 30 стапки далечина. - Испразнетата батерија може да го уништи вашето расположение во секунда. Beats Pill XL има видлив мерач за батерија така што секогаш ќе знаете колку батерија е преостанато. Наполнетата батерија ви дава 15 часа на непрекината работа и автоматски ќе се исклучи по десет минути доколку не го користите за да заштеди на енергија.   Музиката нека свири,додека го полните вашиот телефон или надворешен музички уред во Beats Pill XL звучникот .
  • Заклучок:
  Ако сте во потрага за пренослив Bluetooth звучник со сериозно присуство на бас, и екстра јак и чист квалитетен звук,...Тогаш сте го пронашле....Beats Pill XL!!!
 • ПОПУСТ!

  Chop magic-Магичен сецко

  1,490.00 ден 790.00 ден
  Опис:  Chop Magic сецко е компактен, лесен и брз апарат за употреба кој се користи за сечење на зеленчук и друг тип на храна. Chop Magic ќе ви заштеди време во подготвувањето храна и секогаш ќе имате свежо,домашно приготвено јадење. Неговата едноставна употреба и брзо чистење го прави овој апарат неизоставен дел од секоја кујна. Нема веќе мачење во припремата на вашата храна, бидејќи сега се ќе ви биде готово за само 1 секунда. Вашата кујна ќе остане секогаш чиста благодарејќи на Chop Magic. Тaјнaта е во 12 ултрaострите, прецизни ножеви од нерѓосувачки челик кој лесно се чистат и може да се мијат во машина за садови и ви гaрaнтираат фaнтaстичен резултaт секој пат.   Chop Magic, брзиот супер сецко сече со голема брзина и со невидена леснотија и тоа само во еден потег – ставете го овошјето /зеленчукот на острицата ,притиснете и користете го !   Кaрaктеристики:   – Брзо и едностaвно сецкaње; – Содржи 12 сечивa од нерѓосувачки челик; – Не завзема место; – Може да се мие во машина за садови; – Лесно и безбедно.
 • ПОПУСТ!

  Combination -Гардеробер за чевли

  1,890.00 ден 890.00 ден
  Дали сте уморни да се грижите за вашите чевли и книги каде да ги сместите, или ги чувате по различни простории? Комбинацијата на гардероберот за чевли и кутии го носи специјалниот преклопувачки раб за чевли со повеќенаменски опции. Таа има 5 полици , а од страната на гардеробеот имате 3 џепчиња. Тоа ви овозможува да зачувате повеќе од 15 парчиња чевли во покриениот кабинет. Сега можете да ги чувате чевлите, книгите, кутиите за чевли, облеката, играчките и голем број на различни предмети за домаќинството и да ги покриете со фенси ,цврста ткаенина и водоотпорна, која воедно е отпорна и на прашина .
  • Висок квалитет
  • Гардеробер за чевли со заштитна покривка Со 4 слоја Големина: 60 x 30 x 90 cm Лесна инсталација Може лесно да се демонтира Солидна издржливост на производот
  • Бои : Виолетова
  ======================================= Како да нарачате? ⤵ ЗАБЕЛЕШКА :Ве молиме во полето коментар или во полето за емаил ЗАДОЛЖИТЕЛНО наведете боја од погоре наведените. За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  Опис: Carnival Cotton Maker за правење на памучни бонбони ви овозможува да направите слатки памучни бонбони во било кое време и каде што сакате. Само додадете ги состојките и сте подготвени да ги ткаете вашите омилени облаци на слатки. Едноставниот и лесен дизајн за користење го прави безбеден за секого. Одличен за правење памучен шеќер додека гледате филмови дома,или за забавен ден на викенд , забави како и за родендени Класичниот старомоден дизајнер на памучни бонбони создава чувство на карневалски бонбони, прекрасен подарок и за децата. Пренослив, безбеден и удобен - лесно се чисти и чува по употреба Достапна боја: розова Најдоброто нешто во врска со тоа што имате сопствена машина за правење на памучни бонбони е тоа што можете да направите бонбони за памук колку што сакате и каде сакате. Забавата и слаткоста е бесконечна, но погрижете се да ги четкате забите почесто кога ќе го добиете овој Carnival Cotton Maker за правење на шеќерен памук. Карактеристики и спецификации: 1.Загреаниот преден механизам ја претвора тврдата бонбони во бонбони за памук 2.Користете цврсти бонбони, без шеќер цврсти бонбони, ароматизиран шеќер или обичен шеќер 3.Секоја серија бара 2 парчиња тврди бонбони или 1 лажица шеќер (кои не се вклучени) 4.Вклучува шеќерна лажичка, пластичен раб, пластична чинија и глава за екстрактор 5. Вшмукувчки ногалки за стабилност 6.Ретро дизајн 7.Тежина: 5,6 кг. (2,54 кг) 8.Димензии: 13 "x 13" x 13 "(33.02 cm x 33.02 cm x 33.02 cm) 9.Не работи со бонбони во форма на топчиња, бонбони со тврди шеќерни школки, влакнести или меки бонбони,и полнети бонбони 10.Моќност: 220V, 50Hz, 500W ======================================= ЗАБЕЛЕШКА: Ве молиме пред употреба на производот , прочитајте ги инструкциите за употреба ,кои се наоѓаат во самиот пакет. Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: https://www.facebook.com/TheOutletMk/
 • ПОПУСТ!
  Опис: Со Flyscreen во вашиот дом ќе продира само свеж воздух. Мрежата против инсекти наменета за прозорци e направена од висококвалитетен материал- здрава мрежеста ткаенина и ги блокира досадните инсекти. Безопасна е за животната средина. Во комплетот влегува двојно леплива лента која ја лепите на прозорец / врата и др ...
  1. Начин на користење
  2. Прво измерете ги димезиите на вашиот прозорец од надворешна страна,
  3. Избришете ја областа каде што ќе ја лепите двојно лепливата трака да биде чиста и поминете со сува крпа
  4. Залепете ја лепливата лента на рамите околу прозорот
  5. Поставете ја мрежата(вишокот слободно исечете го со ножици)
   
  1. Големина:
  • 80 х90 см
  • 110х130 см
  • 130х150 см
  • 150х150 см
  • 150 х180 см
  Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: https://www.facebook.com/TheOutletMk/
 • ПОПУСТ!

  HD DITMO Слушалки

  1,090.00 ден 350.00 ден
  Слушалки Ditmo Опис:  Ако некој е експерт за квалитет на звук, тоа се Ditmo  слушалките . Токму поради тој дизајн ова се слушалки кои се познати по прецизниот, посилен и поудобен звук. Ова се слушалки кои се одликуваат со елегантен и модерен дизајн и дефинитивно соодветствуваат на слушалки изработени по најновата софистицирана технологија. Карактеристики: Овие слушалки се оние кои навистина ни се потребни на сите нас бидејки испуштаат чист и квалитетен звук и користат технологија која се служи со блокирање на сите други звуци. Во однос на нивните големи бенефити и карактеристики, дефинитивно можеме да ги спомнеме меките ушни перничиња и тоа дека се дизајнирани  за да го генерираат емоционалното искуство и прават музиката која ја слушате да изгледа како уметникот да ја репородуцира само за вас. Овој продукт е направен само за да се прилагоди на вас и вашите уши, и комплетно да се вклопи на секој облик на глава така што секојпат можете да ја чувате вашата музика до вас. Урбаниот дизајн на овие слушалки воедно ќе ви обезбеди и удобност за нивно користење, нема ни да ги осетите дека воопшто ги носите. Спецификации: Слушалките Ditmo  се компатибилни со голем број на модели на сите брендови на мобилни телефони кои користат стандардни конектори. Висока моќност на кабелот со LC-OFC жица, со можност за спроведување на 99,99% транспарентен, мек и јасен звук. Мазна конекција, одржување на оргиналниот глас. Слушалки со заштита TPE обезбедени од топлина, корозија и влага. Детали: Боја: бела, црвена, црна и сина Импеданса на звучниците:32Ω+15% Дијаметар на слушалката: 40 mm Осетливост: 95 dB S.P.L at 1KHz Фреквентен опсег: 20-20000 Hz Номинална импеданса: 16 оми Номинална моќност:15mW Моќна способност:100mW Должина на кабел: 1.2m монтажен Активно поништување на шумот: Да Конектор: 3.5 mm Технологија: Динамички Конекција: Сигурен отстранлив аудио кабел ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!

  Homex Tools 101 – Сет алати

  2,200.00 ден 1,890.00 ден
  Сет рачен алат со додатоци уредно спакувани во пренослив пластичен куфер. Имајте го на дофат Вашиот алат во секое време. Покрај рачниот алат во сетот е вклучена и батериска светилка. Тежина 200.0 гр.
 • ПОПУСТ!

  Magic Bullet – Блендер

  5,990.00 ден 2,990.00 ден
  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки! Magic Bullet ги разградува и најскриените хранливи состојки од храната. Magic Bullet ќе ве воодушеви бидејќи:
  • има циклонско дејство и патентирани сечила
  • лесен е за одржување
  • мал е и компактен
  • идеален е за секого
  • ви помага да го подобрите вашиот сон
  • ја спречува појавата на акутните болки како што е мигрената
  Екстракција на хранливи состојки - најнова технологија која го вади најдоброто од вашата храна Знаете ли дека најважните хранливи состојки се недостапни за вашето тело? Но, кога овошјето, зеленчукот, семињата и јаткастите плодови се разградени до микро - ниво пред консумација, тогаш дигестивниот систем ги апсорбира на многу едноставен начин. Ние ви го нудиме микропроцесорот за храна Magic Bullet кој го прави токму тоа - ја разградува храната до најситни честички. Magic Bullet екстрактор на храна: Време е да му го дадете на вашето тело она што му е потребно Ви го претставуваме Magic Bullet - првиот екстрактор на хранливи состојки во светот. Тој не е блендер, не е соковник, тој е сосема поинаков од било кој друг производ. Овој апарат е направен да ја разградува храната ослободувајќи ги хранливите состојки скриени внатре. Многу од важните состојки на храната не можат да се ослободат со џвакање, преработка во соковник или во блендер. За да дојдеме до хранливите состојки во семките и кората од храната која ја јадеме, тие мора да бидат разградени до микро ниво. Со Magic Bullet, може да подготвите пијалок кој ќе биде полн до хранливи состојки кои организмот многу лесно ги апсорбира. Magic Bullet со помош на моторот од 600 W целосно ги разградува состојкитена овошјето и зеленчукот кои ги јадеме на најситни честички во форма на сок, ослободувајќи ги сите хранливи материи кои тие ги содржат. Резултат: освежувачки пијалок кој ќе ви даде енергија и ќе го снабди вашиот организам со потребните хранливи состојки Magic Bullet целосно ги разложува замрзнатото овошје, јаткастите плодови и семките за вашето тело да може да ги апсорбира и искористи. ======================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: https://www.facebook.com/TheOutletMk/
 • ПОПУСТ!
  7 ДНЕВНА ЛИМИТИРАНА АКЦИЈА!!! НАРАЧАЈТЕ 1 И ДОБИВАТЕ +1 ГРАТИС!!!! Ruggies се мали силиконски триаголници изработени така за да ги држат вашите теписи и патеки и да спречат зализгување, без да остават никакви остатоци по подот. Тие се многу лесни за употреба, едноставно ги поставувате во секој агол на вашиот тепих или килимче и потоа го поставувате тепихот на подот, како и обично. Ако некогаш Ruggies пројават пролизгување, само ги миете со сапун и вода. Против непожелно и опасно зализгување на теписи и патеки! Лесни за употреба - едноставно ќе ги притиснете и тие веднаш ќе се залепат! Не се токсични, нема да наштетат на децата и домашните миленици! Лесни за одржување- се мијат со сапун и вода. Комплет од 4 парчиња и 4 влошки - вкупно 8бр. Како да нарачате: За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница:
 • ПОПУСТ!
  Безжична LED светилка за сите темни места во вашиот дом во форма на прекидач. Плаќаш едно добиваш две !!! =============================== LED светилка на батерии совршена за во подрум, гаража, за кампување ... со три начини на поставување: - Со магнет - Со лепенка - Со шајка Светилката е со јачина од 3W со што обезбедува доволно светлина за секакви потреби... Користи 3 x AAA (1.5v) =============================== 🚌 Вршиме испорака низ цела Македонија (100ден)! ================================================= Како да нарачате? ⤵ За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница. За да се финализира нарачката, стиснете на копчето *КУПИ* или може да ни пишете во инбокс на нашата фејсбук фан страница: https://www.facebook.com/TheOutletMk